Facebook
Google+
Notes ofert

Sprzedaj / Pierwsze wrażenie

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Jeśli chcesz zainteresować kupujących swoją nieruchomością, musisz pokazać ją w jak najlepszym świetle. Dobre pierwsze wrażenie może wpłynąć na nabywcę zarówno emocjonalnie jak i wizualnie i skłonić go do złożenia oferty zakupu. Ponadto to co kupujący zobaczy oglądając po raz pierwszy nieruchomość, będzie miało bezpośredni wpływ na rozważania, czy nieruchomość jest warta swojej ceny.

Złe pierwsze wrażenie może zniechęcić potencjalnego nabywcę. Nie pokazuj nieruchomości, dopóki nie zostanie wszystko w niej naprawione. Nie chcesz przecież dać kupującym możliwości wykorzystania negatywnego pierwszego wrażenia jako karty przetargowej w negocjacji ceny.

Popytaj o opinie o Twoim domu innych osób. Agenci nieruchomości, którzy widzą różne nieruchomości codziennie, mogą dać konkretne wskazówki, co należy zrobić, aby dom dobrze się prezentował. Zastanów się, jak architekci krajobrazu i projektanci wnętrz mogą w tej kwestii również pomóc. Potrzebne Ci są obiektywne opinie, ponieważ czasem trudno oddzielić sentymentalne i emocjonalne więzi, jakie właściciel ma do nieruchomości.

Zazwyczaj istnieją pewne remonty, które muszą być wykonywane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Jako sprzedający powinieneś rozważyć te kwestie.
Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;