Facebook
Google+
Notes ofert

Sprzedaj / Bez pośrednika

"Sprzedam bez pośrednika" lub "Na sprzedaż przez właściciela"

Współpracując z agentem nieruchomości ANWO zaoszczędzisz czas i pięniądze

Sprzedaż przez właściciela to sposób sprzedaż nieruchomości bezpośrednio przez właściciela, bez użycia profesjonalnego agenta nieruchomości lub pośrednika. Ideą sprzedaży bezpośredniej jest to, że sprzedając swój dom samodzielnie, można zaoszczędzić w przybliżeniu 5% ceny sprzedaży na prowizji agenta nieruchomości.
 
3% może nie wydawać się zbyt dużo, ale można łatwo policzyć, jaka to kwota, zwłaszcza przy sprzedaży drogich nieruchomości. Zanim jednak zdecydujesz się na samodzielną sprzedaż nieruchomości, musisz pamiętać, że aby uzyskać oszczędności w takiej wysokości, musi istnieć koszt. Więc jaki jest haczyk? Sprzedaż przez właściciela jest trudna. O wiele trudniejsza.

Tylko około 10% sprzedających, którzy decydują się sprzedać nieruchomość na własną rękę, odnoszą sukces. Nie wszyscy jednak przy tym oszczędzają pieniądze, ponieważ często zgadzają się sprzedać nieruchomość za niższą kwotę niż współpracując z agentem.

Istnieją oczywiście inne kwestie. Czy możesz sobie pozwolić na sprzedaż domu w takim samym czasie jak pełnoetatowa praca?  Dla wielu nieruchomości często tylko taki nakład pracy może przynieść efekt. Czy masz możliwość przeznaczenia czasu i pieniędzy na marketing, reklamę, sprawy formalne, rozmowy telefoniczne, pokazy i rozwiązywanie problemów, które pojawią się przy każdej nieruchomości, którą sprzedajesz?
Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;