Facebook
Google+
Notes ofert

Nasze biuro / Dlaczego wybrać ANWO

Dlaczego wybrać ANWO?

 

Indywidualne podejście do klienta
Agenci ANWO będą pracowali dla Ciebie, aby sprzedać lub znaleźć nieruchomości, jakiej poszukujesz. Zapewnią profesjonalną obsługę, poczynając od promocji nieruchomości na rynku aż  po zamknięcie transakcji, a to oznacza, iż otrzymujesz indywidualną opiekę i wsparcie naszego agenta przez cały okres obowiązywania umowy. Agenci wykazują pełne zrozumienie odnośnie Twoich potrzeb, sytuacji oraz czasu w jakim chcesz sprzedać nieruchomość i dostosowują do tych wymagań indywidualny plan promocji nieruchomości. Ponadto wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom - spotykają w dogodnym dla Ciebie czasie i są dostępni gdy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Marketing
Nasi agenci wykorzystują różne techniki marketingowe, aby wypromować i sprzedać Twoją nieruchomość w najbardziej korzystnej cenie - od prostych ogłoszeń, które w najlepszy sposób prezentują zalety nieruchomości, aż po organizację „DRZWI OTWARTE”. W odpowiedzi na Twoje potrzeby będzie przygotowany indywidualny plan marketingowy. Wszystkie nieruchomości zamieszczone w bazie ANWO są widoczne w wyszukiwarce nieruchomości, ponadto współpracujemy z innymi lokalnymi agencjami, dzieląc się naszym wynagrodzeniem – jest to częścią pakietu usług zapewnionych przez ANWO, bez dodatkowych opłat i żadnych ukrytych kosztów. 

Edukacja i Szkolenia
Edukacja i szkolenia są kluczem do sukcesu w sprzedaży, ponieważ uczą agentów odpowiedniego poziomu obsługi, jakiego oczekują Klienci. Ważne jest, aby agent nadążał za zmianami, przewidywał nowe trendy na rynku i wdrażał na bieżąco najnowsze technologie. Dlatego zachęcamy naszych agentów, aby regularnie odświeżali swoje umiejętności i aktualizowali wiedzę, tak aby podążali za zmieniającymi się potrzebami Klientów. 

Zadowolenie Klientów
Polecenia klientów i współpraca z innymi agencjami są główną siłą napędową działalności agencji nieruchomości. Około 70% pozyskanych przez nas nieruchomości pochodzi z polecenia zadowolonych klientów, co świadczy o wysokiej jakości usług ANWO, z jaką spotkali się nasi dotychczasowi Klienci. 

 

 

 
Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;