Facebook
Google+
Notes ofert

Nasze biuro / Zostań agentem

Branża Nieruchomości 

 

Branża nieruchomości jest jedną z tych dziedzin, która – wbrew powszechnym opiniom - w dobie kryzysu radzi sobie całkiem nieźle, a perspektywy jej dalszego rozwoju na polskim rynku są olbrzymie. Jak to możliwe? Otóż między innymi ze względu na trudną sytuację finansową – po pierwsze ludzie są zmuszeni zmieniać/sprzedawać/podnajmować nieruchomości, a po drugie nikogo nie stać na marnowanie czasu i pieniędzy, dlatego zakup lub sprzedaż nieruchomości oddają w ręce specjalistów.

 

Praca w branży nieruchomości to nie tylko spotkania z ludźmi, szkolenia czy analizy, ale też bardzo wysokie zarobki, o których krążą już legendy. Jednak to, czy osiągniesz sukces w tej branży, zależy od Twoich kompetencji, determinacji i zaangażowania.


Zostań agentem ANWO

Zapraszamy do współpracy wszystkie wysoko-zmotywowane osoby, które chcą prowadzić samodzielny biznes w branży nieruchomości. Od kandydatów oczekujemy wiedzy, chęci do działania i przygotowania do prowadzenia samodzielnego biznesu, a także umiejętności tworzenia długofalowych relacji z Klientami, które będą podstawą do budowania kariery w doświadczonym biurze nieruchomości

Co wyróżnia agenta ANWO?
Agenci ANWO nie są zwykłymi pracownikami firmy - stają się częścią drużyny. Mogą liczyć na wsparcie innych pracowników biura ANWO, mają możliwość zarządzania własną ścieżką kariery i rozwoju zawodowego, a przy tym otrzymują znacznie wyższe prowizje niż gdziekolwiek indziej. ANWO posiada coś, czego brakuje w wielu firmach z branży nieruchomości - kodeks etyczny. Dzięki niemu na przestrzeni lat ANWO stał się marką rozpoznawalną na rynku lokalnym, kojarzoną z wysokim standardem usług, dobrą jakością i wiarygodności. Dlatego wszyscy Agenci w tak krótkim czasie odnoszą sukces.

 JAK ZOSTAĆ AGENTEM?

 

ZOSTAŃ EKSPERTEM NIERUCHOMOŚCI W ANWO-NIERUCHOMOŚCI

 Do Twoich zadań będzie należało:

 

  • pozyskiwanie ofert i obsługa transakcji,
  • doradztwo w zakresie nieruchomości,
  • weryfikację dokumentacji prawnych nieruchomości.

  Oferujemy:

  • nowoczesne technologie wspierające profesjonalną sprzedaż,
  • wysokie prowizje uzależnione od efektywności,
  • indywidualne programy szkoleniowe,
  • profesjonalne przygotowanie i wdrożenie do pracy na rynku nieruchomości,
  • opiekę doświadczonego agenta
  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym, nastawionym na sukces zespołem
  • samodzielne, odpowiedzialne zadania zawodowe

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres e mail

lukasz.wozniak@anwo-nieruchomosci.pl

 


 

 
Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;