Facebook
Google+
Notes ofert

Kup / Rady dla kupujących

Rady dla kupujących dom

Kupno domu może być niezwykle stresującym doświadczeniem, jednak możemy ten proces złagodzić odpowiednio się do niego przygotowując. Jedną z kluczowych kwestii jest przygotowanie dokładnej informacji, ile jesteśmy w stanie zapłacić za daną nieruchomość. Aby się do tego przygotować należy zabrać dane o nieruchomościach, jakie nas interesują takie jak- cena ofertowa, historia zmian ceny, czas promocji nieruchomości na rynku oraz różnica miedzy ceną ofertową a ceną sprzedaży. Pozwoli to potencjalnym nabywcom zorientować się, zakup jakiej nieruchomości jest opłacalne, a jakiej nie.

Nawet jeśli oglądanie wielu nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem, kupujący powinien być przygotowany do napotkania na idealną dla niego nieruchomość-nawet jeśli to dopiero pierwsze lub drugie spotkanie. Jeśli nabywcy mają wątpliwości odnośnie nieruchomości , może je rozwiać kilkakrotne oglądanie nieruchomości m.in. wraz z profesjonalnym inspektorem technicznym.
Ponadto można umówić się na wycenę rzeczoznawcy majątkowego, jeśli kupujący chcą mieć pewność, że wartość nieruchomości nie jest przeszacowana. Poszukujący nieruchomość powinni być także w stałym kontakcie ze swoim agentem, ponieważ dzięki temu proces będzie mniej stresujący.

Wreszcie, kupujący powinni mieć wysokie oczekiwania odnośnie nieruchomości, ale mieć możliwość negocjacji ceny i pójścia na kompromis ze sprzedającym. Nie ma czegoś takiego jak "dom doskonały". Jednak przy odrobinie wysiłku i dobrej woli, kupujący powinien być w stanie znaleźć dom bliski spełnienia wszystkich swoich potrzeb i pragnień.
Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;