Facebook
Google+
Notes ofert

Kup / Najlepszy sprzedający

Wyszukanie najlepszego sprzedającego

Najlepszym sprzedającym jest ten, który jest bardzo do tego zmotywowany. Wysoko zmotywowany sprzedający jest bardziej skłonny do sprzedaży nieruchomości po cenie, która jest niższa niż jego dom jest faktycznie wart. Bardzo duże znaczenie ma wiedza, dlaczego nieruchomość jest wystawiona do sprzedaży. Poznanie powodu sprzedaży pomoże Ci ustalić cenę jaką zaproponujesz  sprzedającemu, aby osiągnął swój cel: szybko sprzedał nieruchomość. 

Kiedy masz możliwość spotkać się ze sprzedającym, zapytaj go, dlaczego sprzedaje nieruchomość. Powody mogą być różne, np. konieczność relokacji z powodu zmiany pracy  lub problemy finansowe. Jeśli możesz rozwiązać jego problem, czy jest związany z płatnością gotówką lub szybkim kupnem – zrób to. Na przykład, jeśli sprzedający są bardzo zmotywowani, ponieważ muszą się szybko wyprowadzić, dać im możliwość szybkiej sprzedaży – oczywiście w niższej cenie. Jeśli złożysz im ofertę, nawet w niskiej cenie, ale która zapewni im gotówkę w  krótkim czasie, to sprzedający są bardziej skłonni do zaakceptowania Twojej propozycji.

Istnieją również sprzedający, których należy unikać. Niektóre z możliwych utrudnień sprzedających:

  • opóźniają wycenę domu i kontrolę stanu technicznego
  • nie są w stanie wyjaśnić hipotek na nieruchomości
  • nie są właścicielami 100% nieruchomości
  • nie chcą się wyprowadzić w terminie
  • nie posiadają nieruchomości zastępczej

Jest niemożliwe, aby znaleźć idealnego sprzedającego. Ale jest możliwe, aby dowiedzieć się czy sprzedający są uczciwi czy nie, dlatego zachęcamy do kontaktu z agentem ANWO.
Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;