Facebook
Google+
Notes ofert

Kup / Kupno domu

Kupno domu

1. Skontaktuj się z agentem ANWO.
Agenci ANWO pomogą Państwu w całym procesie zakupu nieruchomości, począwszy od załatwienia kredytu, przez znalezienie odpowiedniej oferty, aż po formalności związane z zamknięciem transakcji - i nie tylko, ponieważ Agent ANWO reprezentując Państwa, będzie negocjował także w Państwa imieniu cenę nieruchomości oraz korzystne dla Państwa warunki transakcji.

2. Znajdź dobrego doradcę kredytowego i sprawdź zdolność kredytową.
Agenci ANWO współpracują z doradcami kredytowymi mającymi w swojej ofercie kilkanaście ofert kredytowych różnych banków, dzięki temu będą Państwo mogli (w razie takiej potrzeby) wybrać najbardziej korzystne dla siebie warunki kredytu.

3. Ustal zakres cenowy oraz lokalizację, która Cię interesuje.
Do tej pory mogli Państwo nie zdawać sobie sprawy, jak wiele nieruchomości możecie nabyć. Proponujemy zawęzić swoje kryteria poszukiwań i rozpocząć od nieruchomości w lokalizacjach w których w pierwszej kolejności chcieliby Państwo mieszkać. Agent ANWO pomoże Wam to ustalić.

4. Zdecyduj, jakie cechy nieruchomość musi mieć a które są opcjonalne.
Należy się zastanowić ile sypialni i łazienek Państwo chcecie? Czy wolą Państwo kupić nowoczesny dom czy może jakiś urządzony w klasycznym stylu z pięknym widokiem na krajobraz ? Czy posadzka jest da Państwa ważna? Czy w pełni wyposażona kuchnia może jest dla Państwa kluczowa? A może ilość garderób? Z jakich cech mogą Państwo zrezygnować, a które są kluczowe dla kupna idealnej nieruchomości? Są to pytania, na jakie należy odpowiedzieć przed rozpoczęciem poszukiwań odpowiedniej nieruchomości.

5. Sprawdzanie rynku.
Na naszej stronie www można znaleźć oferty, które spełniają Państwa kryteria w konkretnych lokalizacjach. Należy wybrać te, które wydają się najbardziej interesujące i sprawdzić, jakie nieruchomości dostępne są na rynku w zadanym przedziale cenowym w preferowanej przez Państwa lokalizacji.

6. Oglądanie nieruchomości z agentem ANWO.
Po znalezieniu interesujących ofert należy skonsultować się z agentem, ponieważ może on dodać do tej listy nieruchomości , które zostały dopiero przez niego przyjęte do promocji - w tym te, które dopiero pojawią się na rynku. Podczas oglądania najlepiej spojrzeć na nieruchomość krytycznym okiem - czy rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny, czy nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, czy będzie odpowiednia do Państwa przyzwyczajeń lub trybu życia? W skrócie – czy można sobie wyobrazić siebie i swoją rodzinę mieszkającą tam? Najlepiej robić notatki z każdej odwiedzanej nieruchomości – co się w niej podoba i nie podoba? Następnie należy zweryfikować swoje kryteria i zawęzić listę interesujących nieruchomości oraz ponowne odwiedzić te, które wydają się odpowiednie. Warto zobaczyć je w różnych porach dnia, może to pomóc w wyborze najlepszej dla Państwa nieruchomości.

7. Złożenie oferty kupna.
Kiedy już wybiorą Państwo nieruchomość, która wydaje się idealna do kupna, należy skontaktować się ze swoim agentem, abyście mogli ustalić proponowaną ofertę cenową. Agent zna wartość rynkową nieruchomości i pomoże ustalić najniższą cenę, która ma największe szanse na akceptację ze strony sprzedającego. Na tym etapie nie należy emocjonalnie przywiązywać się do nieruchomości, ponieważ Państwa oferta może nie być przyjęta z wielu powodów. Należy być również przygotowanym na negocjacje ze sprzedającym, oczywiście za pośrednictwem agenta ANWO


Dlaczego korzystać z usług agenta w poszukiwaniu nieruchomości?

  • Kupno nieruchomości to prawdopodobnie największa inwestycja, jaką Państwo zrealizują w swoim życiu. Jeśli reprezentuje Państwa agent mający wiedzę i doświadczenie, wówczas ta transakcja musi być zamknięta dla Państwa pomyślnie.
  • Kupno nieruchomości nie jest równoważne z kupnem samochodu lub innego towaru. Jest to najczęściej decyzja, która w znacznym stopniu zmienia warunki życiowe. Agenci ANWO w pełni rozumieją jak skomplikowany jest proces kupna nieruchomości - i co równie ważne, rozumieją i znają lokalny rynek.
  • Oczywiście wiedzą, jakie kroki podjąć, by kupić nieruchomość, ale mogą także pomóc w uniknięciu pomyłki związanej z zakupem konkretnej nieruchomości - na przykład jeśli kilka ulic dalej będzie budowana nowa autostrada, to agent ANWO o tym Państwa powiadomi. Jeśli nie będą Państwo pewni stanu prawnego lub technicznego nieruchomości, wówczas agent również wytłumaczy, w jaki sposób można te informacje potwierdzić.
  • Agent nieruchomości ANWO wykonuje również inną ważną funkcję: minimalizuje emocje zaangażowanych w transakcję. Możecie być Państwo zakochani w konkretnej nieruchomości- ale agent i tak może wskazać cechy, które nie będą dla Państwa korzystne w dalszej perspektywie (jeśli takie się pojawią).Agent miesiąca

imię i nazwisko: ANWO-nieruchomości telefon: +48 602 258 128;